Dom zaprojektowy w stylu nowoczesnej stodoły na wąskiej działce. Elewacja z naturalnej deski, która wraz z czasem nabierze naturalnej szarości. Całość osadzona na pokaźnym, funkcjonalnym cokole wraz z widokiem na panoramę Lublina.

Dom jednorodzinny wraz z budynkiem gospodarczym wpisane w naturalny kształt działki. Nietypowa bryła parterowego domu z drewnianą nadbudówką w stylu nowoczesnej stodoły. Całość wykończona naturalnymi – patynującymi materiałami.

Dwupoziomowa rezydencja w lesie, z betonem architektonicznym i palonym drewnem. Okazałe przeszklenie łączy wnętrza z naturą, zapewniając mieszkańcom kontakt z otaczającym ogrodem.

Projekt wnętrza domu w lesie, którego również jesteśmy autorami architektury – OGO_23. Materiały elewacyjne zawijają się do środka, spajając wnętrze z zewnętrzem. Naturalna deska, beton architektoniczny oraz stonowana kolorystyka bieli i czerni tworzą minimalistyczną przestrzeń, która dobrze zniesie próbę czasu.

Dom charakteryzuje wyważona prostota. Choć wydłużona, horyzontalna bryła od strony ulicy zdaje się niedostępną, monolityczną ścianą, od strony ogrodu tworzy intymne, zarezerwowane tylko dla domowników minimalistyczne przestrzenie.

Dom w otoczeniu starego sosnowego lasu został zaprojektowany w taki sposób, aby wjazd od wschodu całkowicie wykorzystał potencjał lokalizacyjny. Odpowiednio dobrane materiały elewacyjne sprawiły, że dom idealnie wkomponuje się w otaczającą go naturę.

Dom powstał na działce sąsiadującej z dużym osiedlem, dlatego też, od samego początku, naszą i inwestorów decyzją projektową było odcięcie od pobliskiej zabudowy, a otwarcie na północny wschód, gdzie znajduje się malowniczy wąwóz.

Bryła budynku została zlokalizowana w centralnej części działki zapewniając intymność i odcięcie widokowe od sąsiadów. Drewniana kostka, w którą wkomponowane są otwory okienne oraz bloki z betonu architektonicznego.

Dwukondygnacyjny dom jednorodzinny wpisany w naturalny kształt działki i zastaną zieleń harmonizuje z otaczającą naturą. Kształt nowoczesnej stodoły wpisuje się w sąsiednią zabudowę, a minimalizm i dbałość o detale nadaje bryle ponadczasowego charakteru.

Czarny biurowiec dla dwóch firmy z obszaru medycznego. Poprzez zastosowanie dwóch materiałów i wyraźne oddzielenie od siebie części biurowca przeszklonym łącznikiem, udało się nadać całości mniej zwartego charakteru.

Parterowy dom jednorodzinny w stylu nowoczesnej stodoły zlokalizowany na rozłożystej działce otoczonej polami i lasem. Dwie części mieszkalne ułożone na planie „przesuniętej” litery T, w taki sposób aby zmaksymalizować otwarcia widokowe.

Sąsiednia zabudowa nie posiada żadnych cech charakterystycznych i nie tworzy jeszcze żadnego kontekstu. Z tego powodu projektowany budynek jest uproszczony do brył podstawowych, a ich przesunięcia wynikają bezpośrednio z rozkładu funkcjonalnego podyktowanego wymaganiami użytkowymi.

Dom dwupokoleniowy – wiejska baza wypadowa dla młodego małżeństwa oraz dom dla rodziców Inwestorki. Powstający w Lubartowie budynek wyróżnia się podziałem na dwie bryły – klasyczną z dwuspadowym dachem oraz przylegający do niej parterowy prostopadłościan.

Projekt symetrycznych domów w zabudowie bliźniaczej w Lublinie to prosta kompozycja dwóch lustrzanie odbitych brył z dwuspadowym dachem. Forma budynku nabrała charakteru poprzez wycięcie w niej kameralnych tarasów oraz zróżnicowanie materiałowe parteru od pozostałych kondygnacji.

Dom jednorodzinny o czystej, minimalistycznej formie. Zaprojektowany dla czteroosobowej rodziny obiekt rozplanowano na 2 kondygnacjach. Elewacje wykończono konsekwentnie białym tynkiem z antracytowymi akcentami, podkreślając minimalistyczny charakter projektowanego domu.

Dom powstał na typowym podmiejskim osiedlu, a jego bryłę tworzą „cztery kostki”, którym przyporządkowano konkretne funkcje.

Dom, w którym parter zaprojektowany został w formie minimalistycznego prostopadłościanu, natomiast piętro to czarna, nowoczesna stodoła.

Projekt domu jednorodzinnego w krajobrazie kujawsko-pomorskim zaprojektowano jako współczesny dom charakteryzujący się nowoczesną formą której proporcje i detal czerpią z najlepszych historycznych wzorców. Poszanowanie tradycji, prostota oraz alternatywne źródła energii stały się bazą na której powstał spójny nowoczesny projekt. Zaproponowano rozbicie programu użytkowego na dwie bryły – część mieszkalną oraz obsługującą, obie z nich ustawione […]

Zaprojektowane osiedle jest przestrzenią spaceru, miejscem nie tylko egzystencji, ale i relaksu. Jest układem zróżnicowanych urbanistycznych wnętrz, z których każde mimo użytych tych samych środków architektonicznego przekazu jest inne. Wnętrza kwartałów zaprojektowano w taki sposób, by sprawiały wrażenie intymności. Optymalne wykorzystanie terenu pozwoliło zachować wysoki standard przestrzenny i funkcjonalny osiedla. Lokalizacja ulic dojazdowych na obrzeżach […]